м. Чернівці, Проспект Незалежності, 94

Страхування

Home

Страхування

Якщо Вам потрібна додаткова інформація, просимо зателефонувати на наш номер мобільного телефону +38 050 38 22 555. Наш менеджер надасть Вам професійну підтримку.

КАСКО

 

Цей вид страхового захисту покриває ризики часткового та повного пошкодження авто внаслідок ДТП, техногенних аварій, протиправних дій та інших причин. Передбачає всі випадки, аж до викрадення автомобіля. Саме тому послуга страхування автокаско – найбільш популярна серед власників транспортних засобів.

Зелені карти

 

Купуйте страховку Зелена карта у нас. Цим Ви вбережете себе від можливих фінансових витрат, якщо ненавмисно станете винуватцем ДТП за кордоном. Ліміти відшкодування потерпілим в інших країнах як правило набагато вищі, ніж в Україні – потурбуйтесь про вашу фінансову безпеку заздалегідь.

Автоцивілки

 

Страхування ОСАГО (Автоцивілка) – це надійна можливість захистити себе від раптових фінансових проблем у разі ДТП з Вашої вини, а також компенсувати витрати потерпілому – на ремонт автомобіля потерпілого, та компенсує вартість лікування, якщо постраждали люди.

Страхування життя за кордоном

 

Збираючись у подорож, ми завжди намагаємося все передбачити та спланувати, не залежно від того, чи це поїздка з сім’єю на відпочинок, чи бізнес відрядження. Поліс медичного страхування для виїжджаючих за кордон – це запорука Вашого спокою та фінансового захисту, де б Ви не знаходилися.

Клієнти:

Нашим клієнтом може стати абсолютно будь-яка людина. Для цього достатньо прийти до нас в офіс, у зручний для Вас час або набрати номер телефону, вказаний у розділі «Контакти»

Робота за кордоном

Робота в Чехії

Пропонуємо роботу в Чехії. Відкриваємо чеські робочі візи на 90 днів на 180 днів. Відкриваємо річні карти. Працюємо тільки з прямими роботодавцями.

Детальніше...

Робота в Польщі

Серед українців робота в Польщі з кожним роком набирає все більшої популярності. Адже це чудова можливість заробити хороші гроші і отримати цінний досвід. У Польщі зараз немає необхідної кількості професіоналів, щоб задовольнити всі потреби ринку праці. Тому пропонуємо вакансії для співробітників від 18 до 55 років на найрізноманітніші посади.

Детальніше...

Робота в Болгарії

Робота по всій Болгарії в готелях категорії 4 і 5 зірок на морських курортах.

Детальніше...